Bilge Aras lise ve üniversite yıllarında laboratuvarda uçucu yağ elde ettikten sonra aklına kendi işini kurup, güvenli ham maddeler ile bu yağları değerlendirmek ve insan cildine zarar vermeden güven ve temiz içerikli ürünlere dönüştürmeyi hedefledi.

ANYSIA NATURAL COSMETİCS markanın doğuşu küçük çocuğuna bakmak için iş hayatına ara vermesiyle başladı.
Evde olan süreçleri çocuğuna gıda olarak titizlikle seçtiği içeriği, cilt dostu ürünler ile tamamlamaktı. Doğal sabun ve cilt bakım kremleri çocuk ve ailesi için yapmaya karar verdi ve okul kimya öğrenim sürecinde bilgi ve iş tecrübelerini bilime dayalı bitkileri kullanmak ve işletme kurmayı hayal ederken çok kısa sürede kendisini içinde buldu.

ANYSIA NATURAL COSMETİCS markası ile kozmetik üretim ve meslek edinme eğitimleri vermektedir. Doğal kozmetik ürünlerinde kimyasal içermeyen ham madde ve temiz içerikli ürünlerle insan sağlığına zarar vermeden bilime dayalı formülleri üretmek, sürdürülebilir doğa inancıyla ve aşkla, sevgimizi katarak sizlere ürünler üretiyoruz.
Üretimin her aşamasında sizleri önemsiyor ve daha en iyisi, doğalı ne olabilir düşünceyle sürekli kendimizi geliştiriyoruz.
Kesinlikle ucuz, zararlı kimyasal maddeleri kullanarak ticaret yapmak değil! Az olsun, öz olsun ve temiz herkesin güvenle kullanabileceği ürünler yapmaktır.

Kendini sev, çevreyi sev, insanı önemse ve fayda sağla…