Yeni Üyeler Özel %10 İndirim!   1500 TL Üzeri Alışverişe Kargo BEDAVA!
TÜRKİYE'DE BİR İLK DOĞAL VEGAN KİTOSAN MUCİZESİ

TÜRKİYE'DE BİR İLK DOĞAL VEGAN KİTOSAN MUCİZESİ

Kozmetik sektöründe doğal ve yenilikçi hammaddelerin kullanımı, tüketicilerin sağlıklı ve çevre dostu ürünlere olan ilgisinin artmasıyla birlikte hızla önem kazanmıştır. Bu bağlamda, kozmetik ürünlerimizde kullanmak üzere Sahra kumundan elde edilen ve adını Kitason olarak verdiğimiz eşsiz bir hammadde geliştirdik. Kitason'un cilt ve saç bakım ürünlerinde sunduğu benzersiz faydalar sayesinde, sektörümüzde bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Kitason Nedir? Kitason, Sahra çölünün mineral açısından zengin kumlarından elde edilen, tamamen doğal ve çevre dostu bir bileşendir. Bu hammadde, cilt ve saç sağlığına olan olumlu etkileriyle öne çıkmaktadır. Kitason’un eşsiz özellikleri, onu kozmetik dünyasında benzersiz bir konuma yerleştiriyor.

0 Yorum
NEDEN CİLT BAKIM SERUMLARI ?

NEDEN CİLT BAKIM SERUMLARI ?

Cilt bakım serumu, sıvı formda bir kozmetik üründür. Bu serumlar, cilt tiplerine uygun su ya da yağ formunda olabilir ve cilt tarafından kolayca emilirken içeriğindeki aktif maddeler ve bitki özleri içerir. Bu sayede, serumlar cilt tarafından oldukça hızlı emilir ve kırışıklık, leke görünümü, kuruluk gibi sorunların önüne geçmesinde yardımcıdır.

0 Yorum
HİKAYEMİZ

HİKAYEMİZ

Bilge Aras lise ve üniversite yıllarında laboratuvarda uçucu yağ elde ettikten sonra aklına kendi işini kurup, güvenli ham maddeler ile bu yağları değerlendirmek ve insan cildine zarar vermeden güven ve temiz içerikli ürünlere dönüştürmeyi hedefledi.

0 Yorum